ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ 37-ОЇ СЕСІЇ РАДИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ООН NGO “PUBLIC ADVOCACY” ПОДАНО ЗАЯВУ СТОСОВНО ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЄРУСАЛИМСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ.

Заява стосується внесення в червні 2017 року до Кнесету Ізраїлю безпрецедентного законопроекту, що містить підстави для обмеження прав релігійних організацій на володіння земельними ділянками, зокрема, передбачає можливість конфіскації. Детальніше.

 

В заяві йдеться про внесення в червні 2017 року до Кнесету Ізраїлю безпрецедентного законопроекту, що містить підстави для обмеження прав релігійних організацій на володіння земельними ділянками, зокрема, передбачає можливість конфіскації.

У спільній заяві засуджується “нещодавнє посягання на статус-кво. Голови Церков є рішучими та єдиними в своєму протистоянні будь-яким діям влади або  певної групи, які підривають закони, угоди та правила, які століттями керували нашим життям “.

«Ми не можемо не вказати на достатньо вагомий вплив на цілісність Єрусалиму , добробут Християнських громад Святої Землі та на стабільність цілого суспільства через нещодавні систематичні напади на статус – кво», – йдеться в заяві.

На підтримку Єрусалимського Патріарха виступили Патріархи та Голови Церков в Єрусалимі, а саме

+Патріарх  Феофіл III , Греко-Православний Патріархат;

+Патріарх Нурхан Манукян, Єрусалимський Патріархат Вірменської Апостольської Церкви;

+Архієпископ П’єр Баттиста Піцабалла, Апостольський Адміністратор Латинського Патріархату

+О. Франческо Патон, Кустод Святої Землі;

+Архієпископ Анба Антоніус , Коптський Православний Патріархат, Єрусалим

+ Архієпископ Сверіос Малки Мурад, Сирійський Православний Патріархат

+ Архієпископ Аба Ембакоб, Ефіопський Православний Патріархат

+ Архієпископ Жозеф-Жюль Зерей, Греко-Мелькитський Католицький Патріархат

+ Архієпископ Моса Ель-Хадж, Маронітський Патріарший Екзархат

+ Архієпископ Сухейль Давани, Єпископальна Церква Єрусалиму і Близького Сходу

+ Єпископ Муніб Юннан, Євангельська Лютеранська Церква в Йорданії і Святій Землі  + Єпископ П’єр Малки, Сирійський Католицький Патріарший Екзархат

+ Монсеньйор Жорж Данкайе, Вірменський Католицький Патріарший Екзархат

Повний текст заяви доступний на сайті ООН за посиланням: https://documents-dds-ny.un.org/doc/UNDOC/GEN/G18/024/12/PDF/G1802412.pdf