Перейдіть за цим посиланням для оплати у криптовалюті (платежі обробляються партнерами проекту)
Інформація про керівні організації правозахисної мережі "Public Advocacy" та способи фінансування проектів:
Про організацію
До мережі Public Advocacy входять неурядові організації, що мають консультативний статус при ЕКОСОР ООН, інші організації, юристи, журналісти, громадські активісти, які виступають за захист прав людини, особливо релігійних християнських громад.
Мережа діє на основі угоди про співпрацю між учасниками - юридичними особами, а також на принципах вільного членства для індивідуальних учасників.
Керуючими представницькими організаціями мережі є:
VSI "Zmogaus tmeisiciu apsauga" (ЄС) - щодо проєктів для країн Євросоюзу, України, Балкан та Близького Сходу.
Public organisation "Public Advocacy" - для проєктів з інших країн.
Напрями правозахисної діяльності:
Організації проєкту здійснюють систематичну діяльність за чотирма основними напрямами:
- збір фактів порушень прав на свободу віросповідання та інших правових порушень, що вчиняються щодо спільнот віруючих та у зв'язку з релігійними поглядами;
- надання фахової правової підтримки у найбільш значущих резонансних справах про порушення прав віруючих;
- розкриття справ про порушення прав віруючих на міжнародному рівні, зокрема в системі Ради з прав людини ООН, ОБСЄ, комітетах і комісіях Ради Європи, під час івентів у Європарламенті та в інших міжнародних організаціях з метою отримання від них реакції як у формі індивідуальних рішень щодо конкретних справ, так і у формі визнання існування проблеми в тому чи іншому регіоні:
- лобіювання та адвокація інтересів релігійних спільнот на міжнародному рівні шляхом юридичної, дипломатичної та інформаційної роботи відповідно до консультаційного статусу організацій при ЕКОСОР ООН.
Організації проєкту мають акредитації при штаб-квартирах ООН у Женеві, Відні та Нью-Йорку, підтримують членство у пресклубах Брюсселя та Женеви, представників організацій включено до реєстру лобістів ЄС Transparency register з правом доступу до будівель Європарламенту у Страсбурзі та Брюсселі.
Організації проєкту здійснюють свою діяльність як безпосередньо, так і з залученням спеціалізованих компаній, таких як адвокатські компанії, аутсорсингові юридичні компанії, інформаційні агенції, PR- та лобістські фірми, науково-дослідні інститути та експертні установи системи судової та позасудової експертизи.
Як взяти участь у фінансуванні проєктів:
Допомогти проекту можна зробивши пожертву на діяльність організації в цілому або на конкретний проект. У деяких випадках, виходячи з умов законодавства конкретної країни і з метою оптимізації витрат, ми не збираємо гроші на свої рахунки, а пропонуємо профінансувати рахунок-кошторис, виставлений юридичною фірмою або іншим підрядником проекту. В обох випадках ми контролюємо процес надання послуг і досягнення поставленого проектом завдання відповідно до укладених контрактів. За результатами зборів публікуються проміжні та остаточні звіти.
Інформація про виконану роботу не завжди може бути розкрита з мотивів конфіденційності та з міркувань безпеки жертв. У деяких випадках вимога про конфіденційність є умовою співпраці з низкою міжнародних організацій. Проте звіт про витрачання коштів, як правило, є публічним і доступний за запитом особами, які зробили істотні пожертвування.
Реквізити для банківського переказу:
Наразі пожертви на нашу діяльність можна перерахувати на рахунок керуючої компанії "VSI "Za zmogaus teisiu apsauga" (ЄС) банківськими переказами SEPA і через SWIFT, а також банківською картою будь-якого банку через систему Stripe (кнопки для оплати нижче):
РЕКВИЗИТЫ ДЛЯ ОПЛАТЫ БАНКОВСКИМ ПЕРЕВОДОМ:
VSI "Zmogaus teisiu apsauga", kodas 304222439
LT22 7180 3000 0670 0828 (EUR)
LT98 7180 3000 0470 0581 (USD)
SWIFT CBSBLT26
AB Šiaulių bankas
Tilžės St. 149, LT-76348 Šiauliai
Bank code 112025254
Purpose of payment: donation for the organisation's activities
or donation to fund project number 031
Примітка: Якщо ви хочете, щоб пожертвування було зараховано на фінансування конкретного проєкту, будь ласка, вкажіть номер проєкту в призначенні платежу. Кошти без зазначення цільового проекту зараховуються на фінансування загального річного бюджету на діяльність організації. Наразі активний збір коштів на такі проекти: проект захисту прав віруючих УПЦ
Кнопки для оплати банківською картою та іншими альтернативними способами:
Для перерахування коштів банківською картою та іншими способами, натисніть на кнопки, Ви перейдете в систему прийому платежів STRIPE:
Про принципи фінансування читайте в "Описі проекту підтримки УПЦ".
Для довідок та уточнень пишіть на support@protiktor.com